شیرالات فیروزه
شیرالات فیروزه
فوریه 2, 2023
قیمت خرید رخت آویز
قیمت خرید رخت آویز
فوریه 9, 2023

انواع پكيج گرمايشی

انواع پكيج گرمايشي

انواع پكيج گرمايشی

انواع پكيج گرمايشی – پكيج گرمايشی دستگاهی است که آب گرم مورد نیاز برای تأمین گرمایش محیط، به وسیله پخش کننده های گرمایی (رادیاتورها، فن کویل یا گرمایش ازکف) و آب گرم بهداشتی برای مصارف روزمره از قبیل شستشو، استحمام و غیره را فراهم می نماید.

گروه بندی وسايل گازسوز

وسایل گازسوز را می توان بر اساس دو عامل تأمین هوای احتراق و تخلیه دود دسته بندی نمود.

لوازم گازسوز گروه A

این گروه از لوازم گازسوز، هوای لازم برای احتراق را از فضای نصب دستگاه تأمین می کنند و برای تخلیه گازهای ناشی از احتراق به دودکش نیاز ندارند. هوای احتراق از محیط نصب و محصولات احتراق نیز به محیط نصب تخلیه می شوند.

لوازم گاز سوز گروه B

لوازم گازسوز گروه B به دو گروه 1 B و 2 B تقسیم می شوند که در هر دو گروه هوای احتراق از محل نصب تأمین می شود و هر دو گروه برای تخلیه گازهای ناشی از احتراق به تجهیزات خاصی نیاز دارند و تفاوت لوازم گازسوز 1  B و 2  B در نوع این تجهیزات می باشد .

لوازم گازسوز گروه 1  B مجهز به کلاهک تعدیل می باشند مانند آب گرم کن زمینی اما گروه 2 B نیازی به کلاهک تعدیل ندارند و می توانند از نوع فن دار باشند. ( مانند آب گرم کن دیواری فن دار )

انواع پكيج گرمايشی

لوازم گازسوز گروه C

انواع پكيج گرمايشی – این گروه از لوازم گازسوز هوای لازم برای احتراق را ازخارج فضای محل نصب دستگاه تأمین مي نمایند وبرای تخلیه احتراق به تجهیزات ویژه ای نیاز دارند به این گروه، لوازم گازسوز با محفظه احتراق بسته یا (روم سیلد) گفته می شود .

علاوه بر اینکه گازهای ناشی از احتراق به صورت اجباری (توسط فن) به خارج از فضای نصب هدایت می شوند، هوای مورد نیاز برای احتراق نیز از خارج از فضای نصب دستگاه، مکیده می شود. (مانند پکیج گرمایی دیواری محفظه احتراق بسته).

فروش پکیج گرمایشی

جهت دریافت موجودی پکیج و قیمت انواع پکیج با ما تماس بگیرید.

بازرگانی آردا فروش پكيج گرمايشی جهت دریافت قیمت پكيج با بخش فروش ( تهران – ارسال به سراسر کشور ) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش