قیمت شیلنگ پیسوار 3/4
قیمت شیلنگ پیسوار 3/4
ژانویه 3, 2023
شیرالات فیروزه
شیرالات فیروزه
فوریه 2, 2023

خرید هواکش فاضلاب

خرید هواکش فاضلاب

خرید هواکش فاضلاب

جهت اطلاع از قیمت خرید هواکش فاضلاب با ما از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل نمایید
در ساختمان ها دو لوله هواکش وجود دارد یکی از آنها برای وارد کردن اکسیژن به ساختمان و تامین هوا استفاده می گردد و لوله های دیگر برای از بین بردن خارج کردن بوی بد فاضلاب می باشد.
برای نصب لوله هواکش ورودی هوا به ساختمان باید با خیابان سه متر فاصله افقی داشته تا آلودگی اتومبیل ها وارد ساختمان نگردد و همچنین ارتفاع از کف باید بالاتر از ۳ متر باشد.
دو نوع لوله هواکش وجود دارد هواکش خروجی و هواکش ورودی. بین این دو لوله باید فاصله ۳ متر وجود داشته باشد.
بعضی وقتا به دلیل محدودیت فضایی نمی توانیم این فاصله را ایجاد کنیم در این وضعیت باید دهانه خروجی هواکش را یک متر از دهانه ورودی هوای تمیز قیمت قرار بدهیم.

خرید هواکش فاضلاب

قیمت خرید هواکش فاضلاب

هواکش فاضلاب که با عنوان ونت نیز در بازار به فروش می رسد دارای قیمت های متنوع و جنس های گوناگونی می باشد. برای خرید هواکش فاضلاب و اطلاع از قیمت ها میتوانید با شماره های موجود در سایت با فروشگاه آرداپایپ تماس حاصل نموده تا کارشناسان شما را در جهت خرید محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب راهنمایی نمایند.
جهت خرید هواکش فاضلاب و اطلاع از قیمت میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.
فروشگاه آرداپایپ با سالها تجربه در زمینه فروش و توزیع انواع محصولات ساختمانی و تاسیساتی توانسته است رضایت مشتریان در سراسر ایران به خود جذب نماید تنها با یک تماس می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را خریداری کنید تا به شما ارسال گردد.
ما شما را در جهت خرید انواع محصولات با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت همراهی نموده و همیشه همراه و راهنمای شما در این زمینه خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش