نیوپایپ
لوله نیوپایپ
آوریل 21, 2024
شیرهای پکیج
شیرهای پکیج
می 17, 2024

فروش شیرپیسوار

فروش شیر پیسوار

فروش شیرپیسوار

بازرگانی آردا فروش شیرپیسوار جهت خرید و همچنین استعلام قیمت با بخش فروش تهران ( ارسال به سراسر کشور ) تماس حاصل فرمایید.

شیر پیسوار چیست ؟

شیر پیسوار به قسمت آب ساختمان اتصال پیدا کرده و می توان آب را برداشت و یا به شیرهای مختلف مانند شیر ظرفشویی و یا شیر روشویی و فلاش تانک و غیره انتقال داد. همچنین می توان آب را در همه ی آن ها به طور جدا قطع و یا نصب نمود. ورودی شیرپیسوار ۱,۲ اینچ بوده و خروجی آن نسبت به مدل استفاده ی شیرپ یسوار متفاوت می باشد.

قیمت شیرپیسوار

جهت اطلاع از قیمت شیرپیسوار با بخش فروش فروشگاه بازرگانی آردا ( تهران ) تماس حاصل فرمایید – فروش به صورت عمده و خرده – ارسال به سراسر کشور

قیمت شیرپیسوار

کاربرد شیرپیسوار

شیر پیسوار که در انتهای خروجی لوله‌کشی آب نصب می‌شود تا برای نصب وسایلی همچون ماشین لباسشویی و شیرهای ظرفشویی و … مجبور نباشیم آب کل ساختمان را قطع نماییم. همچنین کاربرد شیر پیسوار بسته یا باز نگه داشتن وضعیت آب و تنظیم فشار آب خروجی از لوله به میزان دلخواه است . قیمت شیر پیسوار با توجه به کیفیت متغییر می باشد جهت خرید شیر پیسوار با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

فروش شیرپیسوار
شیر پیسوار درجه یک

انواع شیر پیسوار

شیرپیسوار در سایزها و جنس‌های مختلف تولید می‌شود – برای دریافت مشاوره و خرید بهترین کیفیت با بخش فروش فروشگاه تماس حاصل فرمایید ارسال سریع به تمام نقاط کشور ایران

  •  شیر پیسوار چدنی
  • شیر پیسوار برنجی
  • فیلتر دار بدون فیلتر

بازرگانی آردا – با اطمینان خرید کنید

بازرگانی آردا فروش شیرپیسوار  جهت خرید و دریافت قیمت با شماره بخش فروش فروشگاه ( تهران ) تماس بگیرید. (به صورت عمده و خرده ارسال به سراسر کشور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس - بخش فروش